Author: s***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 商品都很讚讚讚棒棒棒!
顏色: 臟橘色
Price: NT$299
Original Price: NT$322
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Pink |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 280 g |
| 長度 | 71 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb25042376166874594 |
Author: s***4
Date:
Review: 商品都很讚讚讚棒棒棒!
顏色: 臟橘色
Author: 麥***丹
Date:
Review: 很好
顏色: 臟橘色
Author: m***4
Date:
Review: thank you shein I love them
顏色: 臟橘色
Author: a***5
Date:
Review: woooow what a great items that I had for my order I love shein products always ❤️ 😍 💖 💕 ♥️ 💗 ❤️ 😍 💖
顏色: 漸層棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.